سخن رئیس همایش

سپاس به درگاه احديت كه بار ديگر توفيق پيدا كرديم برگزار كننده يكي ديگر از همايش هاي منطقه اي انجمن باشيم.  هيئت مديره انجمن تصميم گرفت عناوین اختصاصی برای همایش های خود داشته باشد تا موجب تعمیق بحث های تخصصی و در نتیجه بهره برداری بیشتر همکاران فراهم آید. یازدهمین همایش سراسری انجمن با موضوع تازه های هیستوسیتوز را كه از عناوين مهم و در عين حال مغفول مانده در سالهاي اخير بود براي همايش انتخاب كند. اميدوارم اين همايش دو روزه كه توسط انجمن خون و سرطان كودكان ايران تدارك ديده شده طليعه اي براي تلاش هاي بيشتر و موثرتر در اين زمينه باشد و تمام بيماران عزيز بتوانند از نتايج آن بهره مند شوند.

لازم است از دبير محترم همایش جناب آقاي دكتر باهوش و سرکار خانم دكتر شمسیان عضو محترم هیئت مدیره انجمن كه زحمات ارزنده اي براي برگزاري بهتر اين همايش متحمل شدند تشكر و از كليه اعضاي انجمن و همكاران هيئت علمي  كه فعالانه و با اشتياق در اين همايش شركت مي كنند سپاسگزاري كرده و اميدوارم بتوانيم بحث هاي مفيد و با ارزشي را از طرف سخنرانان و مدعوين شاهد باشيم.

در پايان بايد اشاره كنم برگزاري اين همايش در جزيره زيباي کیش بزرگترين جزيره خليج هميشه فارس فرصت خوبي براي همكاران گرامي است تا بتوانند از مواهب الهي و چشم اندازهاي زيباي منطقه بهره مند شوند.

توفيق همكاران را از خداوند متعال خواستارم.

دکتر حسن ابوالقاسمی

رئیس همایش و انجمن خون و سرطان کودکان ایران